Żylaki i obrzęk limfatyczny - jak je leczyć?

Współczesna medycyna estetyczna to bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina nauki, która działa na wielu płaszczyznach przynosząc ulgę w bólu wielu osobom, jak również stale poprawiając kondycję ich zdrowia. Zabieg klejenia żył i leczenie obrzęku limfatycznego oraz tłuszczowego to idealne przykłady potwierdzające rozwój i kompleksowe działanie medycyny estetycznej. Wspomniane metody potrafią bowiem w szybki oraz mało inwazyjny sposób wyeliminować niebezpieczne dla zdrowia czynniki i przyczynić się do przywrócenie naturalnych procesów regeneracyjnych w organizmie człowieka.

Żylaki nóg leczone metodą VenaSeal w Klinice Genesis

Klejenie żył metodą VenaSeal

Zabieg VenaSeal to bazująca na najnowszych rozwiązaniach technologicznych metoda pozwalająca na bezpieczne i trwałe klejenie żył. Jest olbrzymim krokiem w przód, w stosunku do tradycyjnych metod opartych na chirurgicznej ingerencji podczas usuwania żylaków na nogach. Czas przeprowadzenia pełnego zabiegu wynosi nie więcej niż pół godziny. Niezwykle ważnym atutem jest fakt, że odczuwanie bólu zostało zminimalizowane, a nad bezpieczeństwem przeprowadzenia zabiegu czuwają specjaliści wyposażeni we wszelkie potrzebne narzędzia służące poprawnemu usunięciu żylaków. Sprawdź cenę VenaSeal Kraków i zapisz się na zabieg, który pozwoli Ci pozbyć się żylaków raz na zawsze.

VenaSeal a tradycyjne usuwanie żylkaów

Żylaki posiadające średnicę pomiędzy 10 a 12 mm to schorzenie, które w przypadku zastosowania klasycznych chirurgicznych zabiegów powodowały wiele trudności, a skuteczność przeprowadzenia operacji nie była rzeczą pewną. VenaSeal bez problemu poradzi sobie nawet stad trudnymi przypadkami. Bardzo mała inwazyjność to kolejny atut tej metody, która przeznaczona jest dla wszystkich tych osób, które są aktywne życiowo oraz zawodowo, już tego samego dnia można bez problemu wrócić do swoich codziennych zadań. Na skórze nie występują również blizny oraz podrażnienia, a gałęzie nerwowe są bezpieczne i nienarażone na uszkodzenia. Zabieg może być przeprowadzany na dwóch nogach w tym samym czasie, co znacznie podnosi jego efektywność.

Ból nóg przed leczeniem obrzęku limfatycznego

Leczenie obrzęku limfatycznego

Obrzęk limfatyczny powodowany jest przez upośledzenie pracy układu limfatycznego. Istnieje kilka przyczyn występowania tej dolegliwości, wymienić można tu wrodzoną niewydolność limfatyczną, uszkodzenie naczyń limfatycznych bądź węzłów chłonnych. Dlatego też w przypadku tego schorzenia bardzo ważne jest zastosowanie kompleksowej metody leczenia. Na początku obrzęk występujący na skórze jest mały oraz blady, z czasem rozrasta się i nabiera coraz intensywniejszej barwy. Czas postawienia diagnozy ma duże znaczenie, dlatego warto szybko zdecydować się na medyczne konsultacje. Warto sprawdzić swoje objawy i podejrzenia ze specjalistyczną wiedzą, którą znajdziesz pod linkiem https://klinikagenesis.pl/zabiegi/flebologia/leczenie-obrzeku-limfatycznego-i-tluszczowego - istnieją różne fazy obrzęku limfatycznego. Leczenie jest wielowymiarowe i prowadzone przez zespół wykwalifikowanych specjalistów. Charakterystyczną cechą tego schorzenia jest pojawianie się obrzęku limfatycznego z pewnym czasowym opóźnieniem. Bez wątpienia omawiana metoda stanowi wyczerpujący, kompletny i przestronny plan przeciwdziałania obrzękowi limfatycznemu.