Przegląd torów gokartowych w Gdyni

Dodaj komentarz

Tory gokartowe cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród płci męskiej. Kobiety też lubią wsiąść do niego i trochę poszaleć. Niektórzy uważają gokarting za swoje hobby, drudzy zaś przychodzą na tor amatorsko pojeździć, spróbować czegoś nowego, czy po prostu rozerwać się i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Przedstawiamy najlepsze tory gokartowe w Gdyni i na terenie całego Trójmiasta!

Tory gokartowe w Gdyni

Kart Center, tor Kartingowy odkryty, Gdańsk, Gdynia i Sopot

Tor gokartowy w Gdyni Kart Center to miejsc, które dba o bezpieczeństwo oraz frajdę swoich klientów. Gokarty są najwyższej jakości, a także ciągle sprawdzane i konserwowane, aby na torze nie wydarzył się żaden przykry wypadek. Kart Center zapewnia, iż przejażdżka ich pojazdami po profesjonalnie wybudowanym torze zapewni emocje takie, jakbyś właśnie uczestniczył w wyścigach i starał się o pierwsze miejsce! Pracuje tutaj wykwalifikowana kadra, która nie tylko pomoże Ci uporać się z jazdą za pierwszym razem, ale także odpowie na każde zadane przez Ciebie pytanie.

Kart Center - tor gokartowy Gdynia
ul. 3 Maja 67/69
81-850 Sopot
Tel: 692 277 978

Halowy tor Kartingowy IndoorKarting, Gdańsk

Niektóre tory gokartowe w Gdyni umożliwiają zabawę wyłącznie wiosną lub latem. Tutaj jeździć możesz o każdej porze roku, ponieważ tor ulokowany został w budynku! Rozrywka ta swoje miejsce znalazła na drugim poziomie podziemnego parkingu, kompleksu Multikina w Gdańsku Wrzeszczu. Konfiguracja toru zmieniana jest co pół roku, dlatego ciągle przyciąga nawet tych samych klientów chcących przeżyć te wspaniałe emocje raz jeszcze. Ma on długość od 420 do 450 metrów. Gokarty, którymi będzie śmigać, są pochodzenia francuskiego, od renomowanego producenta SODI. Mają one silniki Hondy, o pojemności 200 centymetrów sześciennych. Zapewni to wszystkim rewelacyjne wrażenia.

Halowy tor Kartingowy IndoorKarting
Aleja Zwycięstwa 14
80-219 Gdańsk


Dla fanów motoryzacji

Dla wszystkich mieszkańców Gdyni, w tym fanów motoryzacji, polecamy wizytę w Gdyńskim Muzeum motoryzacji czy wzięcie udziału w Festynie Motoryzacyjnym klasycznych samochodów. Pasjonatów starych aut zapraszamy z kolei do miejsca Skup aut Gdynia - gdzie można zobaczyć, sprzedać lub kupić stare samochody, w tym zabytkowe klasyki.

PitStop, Gdańsk

Tutaj czeka na Ciebie aż 650 metrów długości oraz 8 metrów szerokości nieziemskiej adrenaliny. Tory gokartowe w Gdyni umożliwiają wyścigi w kilka, kilkanaście osób, ale na torze PotStop może ścigać się na raz aż 20 zawodników, co przypominać będzie prawdziwe zawody gokartów! Poczuj się jak zwycięzca i dociśnij gaz do dechy, aby zdobyć pierwsze miejsce! Miejsce to ma również opcję zarezerwowania imprez firmowych, wieczorów kawalerskich, czy wieczorów panieńskich, co z pewnością będzie niezapomnianym "ostatnim dniem wolności" dla każdego Pana i każdej Pani.

Gokarty PitStop-Gdańsk
Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
Tel: 781 433 833

Crazy Carts, Galeria Metropolia - najpopularniejszy tor gokartowy w Gdyni

Jest to nieco inna forma toru gokartowego w Gdyni — pojazdy tutaj są trochę mniejsze od pozostałych, co za tym idzie, klienci tego miejsca będą mogli wykonywać nimi świetne manewry, jak jazda bokiem. Crazy Carts przeznaczone są dla fanów driftu.

Crazy Cart
Galeria Metropolia, Poziom -1
Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
Tel: 786 830 243

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.