Skip to main content

Oświadczyny w krakowskim stylu - 5 miejsc, które zachwycą Twoją ukochaną

Zorganizowanie zaręczyn z pewnością nie jest łatwe. Każdy mężczyzna chce zaskoczyć swoją ukochaną, dlatego poszukuje oryginalnych rozwiązań. Prezentujemy kilka ciekawych miejsc, które z pewnością zachwycą kobietę. Gdzie można zorganizować oświadczyny? Jak zadbać o zadowolenie ukochanej kobiety?

Pierścionki zaręczynowe Kraków

Kopiec w Krakowie

Powinniśmy zacząć od tego, że przede wszystkim ogromne znaczenie ma oczywiście wybór pierścionka zaręczynowego. Jubiler Łodzińscy z Krakowa w tym wypadku oferuje wiele ciekawych propozycji, które warto mieć na uwadze. Gdzie zorganizować niezapomniane oświadczyny? Pierwsza propozycja to Kopiec Krakusa, skąd podziwiać można widok na całe miasto. Uzyskujemy sporo możliwości improwizacji, co spełni oczekiwania kreatywnych mężczyzn. Zaręczyny mogą być jedynie częścią wyjątkowego dnia spędzonego we dwoje.

Rejs barką

Kolejna propozycja to rejs barką po Wiśle, który pozwoli odpocząć od zgiełku miasta. Przy brzegu Wisły w Krakowie znajduje się wiele barek. Takie oferty cieszą się sporą popularnością. Wycieczka po Wiśle jest jednoznaczna z pięknymi widokami i podziwianiem zabytków królewskiego miasta z innej perspektywy. Pamiętajmy o tym, że oferta atrakcji w tym wypadku jest niezwykle szeroka. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Oświadczyny w balonie

Odważne osoby mogą postawić na oświadczyny w balonie, które z pewnością będą wspominane przez całe życie. Wynajęcie balonu pozwala wznieść się wysoko ponad Kraków i zadbać o magiczną atmosferę. Co ciekawe, podobny klimat uzyskamy podczas zaręczyn na Diabelskim Młynie, który znajduje się na zakolu Wisły. Przed wyborem takiego rozwiązanie trzeba się upewnić, czy ukochana nie ma lęku wysokości.

Jakie są najlepsze miejsca na oświadczyny w Krakowie?

Zamek w Przegorzałach

W letnie wieczory bardzo chętnie spacerujemy po Krakowie. Mężczyzna planujący oświadczyny powinien mieć na uwadze położony na wzgórzu Zamek w Przegorzałach. Z tarasów zamku widzimy zakole Wisły i część Krakowa. Często dostrzegamy także Tatry, które są widoczne w sprzyjających warunkach. Co ciekawe, na zamku już od wielu lat działa restauracja, w której z pewnością doszło do wielu zaręczyn. Tak piękna sceneria z pewnością zachwyci każdą kobietę.

Krakowski Zakrzówek

Miłośnicy długich wędrówek i spacerów mogą wybrać zaręczyny w plenerze. W tym wypadku na uwagę zasługuje krakowski Zakrzówek. Znajduje się z dala od centrum i zachwyca zielonym otoczeniem. Można tutaj spędzić czas tylko we dwoje, celebrując uczucie. Z wapiennych skał rozciąga się widok na miasto, co wpływa relaksująco na zakochanych. Latem w tym miejscu znajduje się trochę więcej osób, dlatego dobrym pomysłem jest wyszukanie mniej uczęszczanych miejsc. Te magiczne okoliczności sprzyjają zaręczynom.

Jak widać, w Krakowie znaleźć można wiele miejsc idealnych na oświadczyny. Pierwszym krokiem jest zakup pierścionka u jubilera, a następnie wyszukanie odpowiedniego miejsca. Warto zaskoczyć bliską osobę, stawiając na niezapomniany klimat. Narzeczeni od tej pory mogą planować ślub, ciesząc się łączącą ich na całe życie miłością.

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Filip · 7 miesięcy temu
    Wydaje mi się, że oprócz Kopca Krakusa warto też wspomnieć o innych pięknych krakowskich kopcach, a trzeba przyznać, że mamy w czym wybierać. Chociażby najbardziej znany - Kopiec Kościuszki. Myślę jednak, że nie jest to wystarczająco romantyczne miejsce na oświadczyny. Ale inną wartą przemyślenia opcją jest Kopiec Kraka, który znajduje się całkiem niedaleko wspomnianego Kopca Krakusa 😊😊

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Artykuł bardzo pomocny! Właśnie wybieram okna do nowego domu. Zdecydowanie pomogły mi informacje o zaletach ...
Artykuł to prawdziwa uczta dla oczu każdego miłośnika szkła. Fascynujące jest, jak szkło, od drzwi ...
Niestety w mojej rodzinie praktycznie każdy ma żylaki i obawiam się, że ten problem mnie ...
Miałam okazję wejść na Turbacz, bo syn urządził dla mnie wycieczkę :) Muszę przyznać, że ...
Wydaje mi się, że oprócz Kopca Krakusa warto też wspomnieć o innych pięknych krakowskich kopcach, ...