Skip to main content

Jakie udogodnienia powinien posiadać dobry hotel biznesowy?

1 komentarz

Hotel, którego większość gości stanowią osoby będące na wyjazdach biznesowych oraz konferencjach, musi być wyposażony w dodatkowe funkcje, aby móc spełnić oczekiwania wymagających klientów. Jakie udogodnienia powienien posiadać hotel biznesowy?

Sala konferencyjna hotelu GAL w Tarnowie

1. Sala konferencyjna

Nie ma absolutnie możliwości, aby hotel biznesowy spełniał swoją funkcję, jeśli nie znajduje się w nim przestrzenna i zaopatrzona w nowoczesny sprzęt sala, w której będzie można przeprowadzić ważne spotkanie, konferencję, albo warsztaty. Imponującą salą konferencyjną może pochwalić Hotel Gal, który mieści się w Tarnowie przy ulicy Dworcowej 5. W sali jest miejsce aż dla 60 osób - rezerwację na Twój wyjazd biznesowy możesz zamówić pod numerem telefonu 14 688 99 30.

2. Dogodna Lokalizacja

Hotel biznesowy powinien mieć korzystne położenie, najlepiej w samym centrum miasta, niedaleko węzłów komunikacyjnych. Ponadto, takie umiejscowienie hotelu zapewniłoby bliskość do największych atrakcji związanych z danym miastem takich jak zabytki czy muzea, gdzie klienci hotelowi mogliby spędzić swój wolny czas między spotkaniami biznesowymi.

3. Gastronomia

Hotel biznesowy powinien być także zaopatrzony w punkty gastronomiczne, które mają szeroką ofertę posiłków wysokiej jakości. Na miejscu powinna być miła i przyjazna atmosfera, gdzie klient będzie mógł zjeść obiad w spokoju.

4. Siłownia

Miejsce, w którym klienci będą mogli rozładować swój stres po wymagających spotkaniach biznesowych, byłoby z pewnością wartością dodaną dla całego obiektu.

Spa w hotelu Gal w Tarnowie

5. Basen, Mini SPA

Dodatkowe atrakcje, gdzie klienci mogliby się zrelaksować, takie jak basen czy punkt odnowy biologicznej z pewnością byłyby wartością dodaną dla najbardziej wymagających klientów.

6. Wykwalifikowany personel

Z hotelową obsługą bywa różnie, a wymagający klient biznesowy chce być obsłużony w sposób szybki i efektywny. W przypadku jakiegokolwiek problemu będzie oczekiwał, aby został on rozwiązany możliwie szybko. W tej sytuacji hotel powinien zatrudnić osoby z odpowiednimi kwalifikacjami oraz po szkoleniach.

7. Estetyka

Ważne jest, aby hotel był zadbany i schludny, ponieważ są to bardzo ważne kwestie dla klienta biznesowego. Nie bez znaczenia pozostaje oryginalny wystrój, który niewątpliwie również byłby dodatkowym atutem.

8. Szybkie Wi-Fi

Nie ma opcji, żeby hotel biznesowy miał niesprawnie działające Wi-Fi, które co chwile się zawiesza. Klient biznesowy musi mieć cały czas dostęp do szybkiego i stabilnego internetu.

9. Dodatkowe usługi

M.in. Przechowalnia bagażu, parking, drukarnia.

Wszystkie powyżej wymienione funkcje i cechy spowodują, że hotel biznesowy spełni swoją funkcję. Jest to o tyle istotne, że zadowolony klient biznesowy z pewnością będzie chciał skorzystać z usług tego samego hotelu w przypadku ponownego przyjazdu do miasta. Co więcej, zadowolony klient poleci hotel swoim znajomym, tym samym przyczyniając się do zwiększenia bazy potencjalnych gości, w wyniku czego wzrośnie reputacja placówki.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Paweł · 4 miesięcy temu
    Właśnie wróciłem z delegacji w Tarnowie i niestety, mój hotel nie miał tak wspaniałych udogodnień. Następnym razem wybiorę inny hotel, może w samym centrum Tarnowa?