Skip to main content

O czym pamiętać organizując wieczór panieński?

Dodaj komentarz

Wieczór panieński i kawalerski to ostatnie chwile wolności. To czas, gdy można zaszaleć i oderwać się od stresujących przygotowań do ślubu. Powinien on być niepowtarzalny oraz niezapomniany. Podczas planowania należy uwzględnić kilka różnych atrakcji. Kobiety mają do wyboru SPA, wizażystkę, taniec flamenco itp. Mężczyźni wybiorą coś bardziej męskiego np. paintball, quady, strzelnicę, escape room lub życiowy skok na bungee. Po takiej dawce przyjemności, w przypadku panów po znacznym skoku adrenaliny, przychodzi czas na kolejne atrakcje serwowane w innych miejscach tj. bar, czy dyskoteka. Dlatego też świetnym rozwiązaniem jest wynajem auta lub busa na tą okazję. W Polsce wieczór panieński i kawalerski najczęściej świętujemy w małym gronie najbliższych przyjaciół. W większości przypadków wystarczy więc 9 osobowy bus.

Wieczór panieński zorganizowany we Wrocławiu

Od czego zacząć przygotowania do imprezy?

Wieczory panieńskie i kawalerskie orgzanizujemy zazwyczaj w większych miastach, ponieważ tam mamy do wyboru o wiele więcej atrakcji, niż w małych miejscowościach. Są tam kluby, bary, restauracje i o wiele więcej. Miastem, które cieszy się szczególną popularnością w organizowaniu takich imprez jest Wrocław. To wszystko dlatego, że miejsce oferuje nie tylko wiele miejsc rozrywki, ale również niepowtarzalny klimat. Tutaj dowiesz się gdzie można wynająć busa we Wrocławiu, co ułatwi Wam przemieszczanie się pomiędzy miejscami imprezy.

Rezerwacja 9 osobowego busa

Szykując wszelkie atrakcje na wieczór panieński lub kawalerski, robimy to ze znacznym wyprzedzeniem. Tak samo należy postąpić, wypożyczając 9 osobowego busa na tą okazję. Znalezienie busa w ostatniej chwili może okazać się trudne. Zwłaszcza, jeżeli zależy nam na komforcie jazdy oraz dobrym stanie technicznym. Dlatego koniecznie powinniśmy zarezerwować 9 osobowego busa kilka, lub nawet kilkanaście dni wcześnie.

Stan techniczny 9 osobowego busa oraz wyposażenie

Rezerwując busa, mamy możliwość udać się wcześniej na miejsce, by sprawdzić stan techniczny oferowanych przez wypożyczalnię 9 osobowych busów. Poza stanem technicznym ważna jest estetyka. To ma być wyjątkowy wieczór i chcielibyśmy czuć się wyjątkowo. Zadbane obicia foteli oraz czystość to dodatkowy atut. Nie bez znaczenia jest przestrzeń. Warto sprawdzić, czy w busie jest wystarczająco dużo miejsca. Zbyt mały odstęp między fotelami mógłby pogorszyć komfort jazdy. Ostatnim ważnym elementem jest radio z mp3 lub USB. 9 osobowy bus ma pełnić funkcję „poczekalni” podczas przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego. Dzięki dobrej muzyce uda się podtrzymać w tym czasie imprezowy nastrój.

Koszty organizacji imprezy

Niestety wieczór kawalerski i panieński nie należą do najtańszych imprez, jednak nie warto oszczędzać na tym wieczorze, ponieważ to właśnie to mamy pamiętać do końca życia. Ważna składowa kosztów takiego wieczoru to koszt wynajęcia busa. Chcesz dowiedzieć się ile wynosi taka stawka? Sprawdź cennik: https://www.kuszewski-busy.pl/cennik - wszystkie wydatki warto zaplanować wcześniej i przynajmniej szacunkowo określić, ile będzie to nas kosztować.

Wnętrze busa wynajętego na wieczór panieński w firmie Kuszewski

Wynajem 9 osobowego busa z kierowcą

Na niejednym wieczorze panieńskim, czy też kawalerskim alkohol płynie strumieniami. Whisky, wino, piwo, szampan pomagają nam się rozerwać. Wypadałoby podjąć decyzję, kto będzie pozbawiony tej przyjemności i w nagrodę będzie mógł poprowadzić busa. Nie będzie takiej konieczności, jeśli zdecydujemy się na wynajem 9 osobowego busa wraz z kierowcą. Wszyscy będą mogli się bawić, a kierowca będzie dyspozycyjny przez całą noc i zawiezie nas pod wskazany adres. Koszt busa wraz z kierowca będzie i tak o wiele niższy, niż gdybyśmy zdecydowali się tego wieczoru na przemieszczanie się taksówką. Warto więc rozważyć taką opcję.

Wynajem 9 osobowego busa na weekend

Wieczór panieński i kawalerski w niektórych przypadkach nie ogranicza się do jednego wieczoru. Młodzi ludzie decydują się również na kilkudniowe wypady w góry, na mazury lub nad morze. Taki wyjazd to nie tylko inne otoczenie, świeże powietrze, ale i mnóstwo atrakcji w ciągu dnia oraz jeszcze więcej możliwości wieczorową porą. 9 osobowy bus umożliwia komfortową oraz bezpieczną podróż dla dziewięciu osób w wybrane miejsce. Nie byłoby to możliwe jednym autem osobowym. Musielibyśmy zdecydować się na dwa samochody, co podwoiłoby koszy transportu. Poza tym kilkudniowy wypad oznacza mnóstwo bagażu. Zwłaszcza dla kobiet. W 9 osobowym busie nie zabraknie miejsca na bagaż.

Organizując wieczór kawalerski lub panieński pragniemy, by uczestnicy mieli wiele atrakcji, byli zadowoleni oraz czuli się komfortowo. Wynajem 9 osobowego busa może nam w tym pomóc. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na kierowcę, wszyscy będą mogli bawić się bez ograniczeń. Warto skorzystać z takiej możliwości, by przyszli państwo młodzi oraz pozostali uczestnicy przeżyli niezapomniany wieczór.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.