Skip to main content

Co można robić na pierwszej randce?

Dodaj komentarz

Właśnie udało ci się zaprosić wymarzoną dziewczynę na randkę. Jesteś przeszczęśliwy, bo próbowałeś się z nią umówić już od dłuższego czasu i w końcu twoje pragnienie zostało spełnione. Co teraz? Teraz powinieneś znaleźć jakieś dobre miejsce, w którym będziecie mogli miło spędzić czas. Oto najlepsze pomysły na randkę w mieście. Któryś z nich na pewno przypadnie ci do gustu.

Jaki pomysł na pierwszą randkę

Czy lot spadochronem to dobre rozwiązanie?

Pierwsza randka zdecydowanie nie powinna być przesadzona. Jeżeli od razu zaprosisz dziewczynę na wspólny lot spadochronem czy na ściankę wspinaczkową, możesz ją niestety przestraszyć, zwłaszcza jeśli nie przepada ona za sportami ekstremalnymi i podobnymi rozrywkami. Znajdź jakiś półśrodek. Zdecyduj się na spotkanie na neutralnym gruncie, który pozwoli wam lepiej się poznać i trochę ze sobą porozmawiać, a jednocześnie sam nasunie wam tematy do konwersacji, by zapobiec krępującej ciszy. Tak naprawdę przepis na idealną pierwszą randkę jest bardzo prosty. Sam na pewno zdołałbyś na niego wpaść, gdybyś tylko chwilę nad tym wszystkim pomyślał.

Proste rozwiązania zawsze są najlepsze

Idealny pomysł na weekend to po prostu... kino! Nie ma przecież takiej osoby na świecie, która nie lubiłaby do niego chodzić. Wszyscy chętnie poświęcają swój wolny czas na oglądanie filmów, a zwłaszcza jeśli są to nowe kinowe hity. Pierwszym punktem twojej randki może być więc właśnie kino. Uważaj jednak na to, jaki film wybierzesz. Nie musisz zmuszać się do oglądania komedii romantycznej, ale raczej wystrzegaj się również horrorów czy thrillerów, bo nie każdy za nimi przepada. Po kinie odwiedźcie jakąś kawiarnię lub miłą knajpkę, w której będziecie mogli porozmawiać o wcześniejszym seansie. A na sam koniec zabierz ukochaną na spacer. Będzie to bardzo miłe zakończenie dnia.

Randka w kawiarnii

Co robić na drugiej randce?

Oczywiście na kolejnych randkach ta wasza wspólna rozrywka może być już nieco bardziej zróżnicowana i emocjonująca, ale pierwsze spotkanie powinno być dość spokojne, by dać wam możliwość lepszego poznania. A tak naprawdę jeśli podobasz się swojej wybrance, ona będzie zachwycona każdą randką, jaką dla niej przyszykujesz.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.