Jakim środkiem transportu najtaniej dostaniemy się do Niemiec?

Dodaj komentarz

Wyjazd za granicę to poważne przedsięwzięcie logistyczne. Pierwsze pytanie: czym jechać? A może polecieć?

Bus firmy Przewozy Banan w drodze do Niemiec

Jakie środki transportu mamy do wyboru?

Samolot


Najszybszy oczywiście będzie lot. Jednak licząc czas dojazdów do lotnisk i z lotnisk, czas oczekiwania — przewaga samolotu zaczyna topnieć. Ponadto nie wszystkie osoby lubią ten środek transportu, a jeśli weźmiemy pod uwagę koszty...

Samochód


Drugi środek transportu, jaki przychodzi do głowy, to własny samochód. Pomysł chyba nie jest szczęśliwy. Raz, że koszty, dwa to kwestia parkingu, trzy mandaty za przewiny, które w polskim kodeksie nie występują, cztery — duże problemy przy stłuczce, otarciu, nie mówiąc już "grubszych" sytuacjach. Samochód zostawmy więc w domu i oszczędźmy sobie nerwów.

Bus


Następna opcja to autobus. Jeżdżą po sztywnych trasach i zatrzymują się w dużych miastach. Na tej stronie możesz sprawdzić przez jakie miasta przejeżda bus do Niemiec - są to między innymi Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz i Tarnów. Biorąc pod uwagę koszty podróży i elastyczność trasy — podróż busem do Niemiec wydaje się najsensowniejsza. Jazda jest całkiem komfortowa, stosunek ceny do jakości wypada korzystnie. Podróż do Niemiec jest stosunkowo krótka. W końcu to sąsiad zza Odry. Możemy jechać w dzień, ale i nocą. Są osoby, które wolą przespać podróż.

Zalety podróży busem


Z tego typu usług transportowych możemy skorzystać także wtedy, gdy mamy więcej bagaży do przewozu. Tutaj można się dogadać. Poza tym, kiedy nagle okaże się, że potrzebujemy czegoś z walizki, możemy to wydobyć na postoju, w samolocie natomiast z wiadomych względów nie jest to możliwe. Więcej zalet podróży busami możesz znaleźć na stronie przewozy-banan.pl/o-nas, gdzie dowiesz się również o dodatkowych usługach świadczonych przez firmę.

Wnętrze busa firmy Przewozy Banan w podróży do Niemiec

Na co zwrócić uwagę?


Odpowiadając na pytanie: jak najtaniej dostać się do Niemiec, pamiętajmy, że cena nie jest jedynym kryterium. Warto dowiedzieć się czegoś o przewoźniku, sprawdzić opinie, zorientować się jaką flotą samochodową dysponuje i jakie jest podejście do pasażerów. To zwykłe środki ostrożności. Czyli: jedźmy tanio, ale komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. Dlatego nie wybierajmy najtańszych przewozów. Za rozsądną cenę możemy się przemieścić do Niemiec komfortowo, szybko i oczywiście bezpiecznie. Część przewoźników dysponuje nową flotą, a komfort na pokładzie zapewnia klimatyzacja, rozkładane wygodne fotele, telewizory czy nawet DVD.

Podróż bezpośrednio z Polski do Niemiec


Do komfortu podróży należy także to, że bez przesiadki możemy pojechać spod domu do miejsca docelowego w Niemczech. Szczególnie przy pierwszej podróży jest to bardzo ważne, bo zmniejsza stres. Taka usługa możliwa jest tylko w podróży własnym samochodem lub właśnie busem. Zwana jest usługą od drzwi do drzwi. Większość przewoźników obsługuje całą Polskę, nawet najmniejsze miejscowości i całe Niemcy. Bawaria, Hesja, Nadrenia, Saksonia czy Turyngia — bez znaczenia.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.